مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد با اشاره به فعالیت های این دبیرخانه در برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در سال۹۶ گفت: بر اساس ارزیابی های انجام شده توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در برگزاری برنامه های کمیته های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در سال۹۶، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد توانست در بین این کمیته ها رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.

حجت الاسلام فیروز گرجی افزود: کمیته مساجد دهه فجر انقلاب اسلامی توانست در سال۹۶ در بیش از ۶۰۰مسجد استان فعالیت کند و برنامه های بزرگداشت را به صورت متنوع برگزار کند.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد تصریح کرد: این برنامه ها در قالب نشست های بصیرتی، جشن های بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و کتابخوانی، برگزاری دوره های آموزشی، اردوهای فرهنگی، نشست های تخصصی و غیره بوده است که در مساجد استان برگزار شد.

حجت الاسلام فیروز گرج بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ما در نظر داریم برنامه های خود را به صورت متنوع تری نسبت به گذشته پیگیری کنیم و امسال نیز آنها را در قالب برنامه های کانون های مساجد برگزار کنیم.

  • منبع خبر : دانشجو